Close

Nábor nových členů

Kdy a jak se hlásit, co potřebujete než začnete a jak se připravit na cvičení Shi Yong Quan Fa – Praktické metody Taiji. V tomto článku se dozvíte vše.

Nábor vs. individuální vstup

Pravidelný velký nábor probíhá 2x ročně. První kolo v září a druhé v lednu. Dle počtu nováčků zpravidla otevíráme nové kurzy pro začátečníky. Výhodou společného začátku je možnost sdílet si své zkušenosti se zhruba stejně „zkušenými“ a sdílet radosti i strasti společných úspěchů i neúspěchů.
Je ale možné přihlásit se a začít navštěvovat naše kurzy a lekce kdykoli během roku. Má to však své malinké nevýhody. Budete se muset rychleji „doučit“ látku a dohnat skupinu začátečníků na jejich úroveň. Prvních pár lekcí (počet potřebných „osobek“ se odvíjí od pohybové zručnosti žáka) se vám bude věnovat přidělený instruktor (starší student, intruktor či učitel) velmi osobně. Jakmile Mistr usoudí, že můžete pokračovat dál bez hrozby sebepoškození nesprávným cvičením, přiřadíte se k ostatním.

Co potřebujete a jak se připravit

Často nás v prvních kontaktních emailech, nebo telefonátech upozorňujete na to, že jste nic necvičili, že nemáte kondici, že nemáte zkušenost s bojovým uměním a jestli to vadí. Nevadí! Jsme škola bojového umění Taiji! Naším úkolem je vás vše potřebné naučit, nikoli vám dokazovat, že nemáte sílu, že jste nepohyblivý a vůbec ….doteď jste vše dělali špatně. To není náš styl, chceme vám pomoci. Na druhou stranu člověk je tvor domýšlivý, čili se připravte na střet s realitou 🙂 Pakliže jste muž, řekněme 30let a neuděláte 10 poctivých kliků?! Mno! …i to spravíme 😉
Celé shrnuto… nijak se nepřipravujte! Tedy vlastně ano, do báglu si zabalte pohodlné sportovní oblečení a obuv (ideálně s nízkou podrážkou, např. něco jako sálové kopačky). To je vše, nic dalšího není třeba!

Jak se hlásit

Telefonicky, mailem, přes formulář vpravo, zprávou na Facebooku….zkrátka jakkoli. Těšíme se na vás!