Close

Klubová registrace VI. workshop Mistra Chen

Po roce k nám opět zavítá Mistr Chen Zhonghua. Bude to již VI. workshop v Česku.  Workshop  proběhne během tří podvečerů. Každý z těchto podvečerů bude samostatný, to znamená, že se lze přihlásit i na jeden podvečer samostatně. Přihlašte se, za zvýhodněné klubové ceny, pomocí formuláře dole. Vaše pokročilost, nebo nepokročilost není podstatná, důležité je zůčastnit, jak si většina z vás mohla ověřit minulý rok, stojí to zato. ;-).
Letos bude i možnost soukromé výuky v rámci programu „Private“. Je to možnost ke zdokonalení a konzultací věcí, na které není ve veřejných hodinách čas a navíc s osobou nejpovolanější, přímo s Mistrem Chen. Private bude probíhat v malé skupině v PHK Gym, kde bude položené tatami, abychom mohli aplikace a drily provádět ve větším bezpečí. V případě dotazů a přihlášek do programu „Private“ mě prosím kontaktujte. 

Všem doporučuji neváhat a přihlásit se. Počet míst je omezen. 

Workshop povede Mistr Chen Zhonghua asistovat mu budou Chen Xu a Pavel Codl.

Program veřejného workshopu

Taiji Practical Method – pondělí 8.4. 2019,  ZŠ Perunova, Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00 velká tělocvična přízemí

Taiji Practical Method – úterý 9.4. 2019,  ZŠ Perunova, Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00 velká tělocvična přízemí

Taiji Practical Method – středa 10.4. 2019,  ZŠ Perunova, Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00 velká tělocvična přízemí

Cenu workshopu najdete v přihlašovacím formuláři níže, kde si můžete zvolit počet dnů, na které se chcete přihlásit.

Program „Private“

„Private“ bude probíhat v malé skupině, v PHK Gymu, Korunní ulice. Je to možnost, jak být v přímém kontaktu a pod osobním vedením Mistra Chen. Možnost proniknout hlouběji do umění Taiji. Věnovat se budeme rafinaci sestavy, principům a push hands aplikacím Taiji. Účast je podmíněna znalostí 13 forem. V případě zájmu o tento program, napište prosím do  poznámky, že máte zájem. Ozvu se vám a domluvíme se osobně 😉

Taiji Private Part One – úterý 9.4. 2019,  PHK Gym, Korunní 109, Praha 3,  10:00 – 12:00 a 14:00- 16:00
Cena 1 750,- Kč

Taiji Private Part Two – středa 10.4. 2019, PHK Gym, Korunní 109, Praha 3,  10:00 – 12:00 a 14:00- 16:00
Cena 1 750,- Kč

Jméno (vyžadováno)

Telefon (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Přihlašuji se na (Vyberte z níže nabízených možností. Není-li vámi požadovaná možnost (kombinace v nabídce, napište ji prosím do poznámek, děkujeme. )

Prohlašuji, že jsem aktivním členem TaijiClubu Practical Method a mám aktuálně zaplacené kurzovné, nebo jsem soukromým studentem Pavla Codla. To mě opravňuje k získání výše uvedené slevněné ceny workshopu.

Registrace bude platná po zaplacení celkové částky na náš bankovní účet. Číslo účtu Vám zašleme spolu s dalšími pokyny na Váš email


(Podmínky účasti na workshopu)

Vaše zpráva (máte-li nějaký dotaz, připomínku)